Audi se omlouvá + master a slave

16.09.2020

Audi začátkem srpna rozjela kampaň na svou novou  RS4 Avant. Jako jedna z fotek je holčička opřená o nový vůz, držíc banán. Popisek zní: "Vaše srdce bude bít rychleji - v každém ohledu."

Tím se na sociálních sítích rozjel hon na čarodějnice. Fotografie byla označena jako provokativní, nebezpečná, nebo dokonce sexuálně podnětná. Výsledek? 

Za necelých 24h se Audi omluvilo a fotografie byla stažená.

Hranice korektnosti nemá meze. Každý si pointu může upravit dle sebe a napadnout by se dalo naprosto COKOLIV. Idiotům, kteří si myslí, že je fotka sexuálně podnětná, bych preventivně prohledal hard-disky... 

Více a v angličtině na PetaPixelu.  

Nicméně posoudit můžete sami... 

Další důkaz idiocie se vyrojil po protestech black lives matter. Fotografické společnosti jako například Canon, nebo Nikon ruší na blescích režimy master a slave. Od označení firmy upustily po tlaku, že se jedná o rasistický podtext. Vyvážení bílé bylo ponecháno :) 

Zajímavá situace by nastala, kdyby Audi, nebo Canon napsali, že kdo vidí sexuální podtext, je nejspíš pedofilní prase a kdo si myslí, že 20let držící se režim slave je rasistický, tak by se měl omejt studenou vodu.. Předpokládám, že po tomto by aktivisti začaly zapalovat Audiny na ulicích a kdekdo by se natáčel u toho, jak šlape na foťák Canon.